logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Nowi członkowie


Chmieleniecka 8a
84-214 Bożepole Wielkie Polska
+48 507 949 499
member_logo

Laminat poliestrowo – szklany stosowany do produkcji naszych wyrobów, charakteryzuje się dobrymi właściwościami mechanicznymi i bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne. Nadaje się on do stosowania w produkcji elementów w przemyśle okrętowym (łódki, kajaki, jachty i ich wnętrza), budownictwie (elementy stolarki budowlanej, ścianki działowe), transporcie i motoryzacji (elementy samochodów, przyczep, obudów, kontenerów).


Walczaka 114
66-400 Gorzów Wielkopolski Polska
+48 95 735 33 33
member_logo

Zwiększamy przewagę konkurencyjną naszych Klientów - poprzez dostarczenie nowoczesnych narzędzi do weryfikacji i stałego podnoszenia poziomu kompetencji zespołów.

Nasi Klienci: monitorują „na żywo" poziom kompetencji swoich zespołów, identyfikują potrzeby edukacyjne i skutecznie wspierają rozwój każdego pracownika.

Zespoły naszych Klientów: używają aplikacji mobilnej - aby konieczna wiedza zawodowa, była zawsze w zasięgu ręki.

Poprzez współpracę z wiodącymi uczelniami - dostarczamy rozwiązania oparte o skuteczną metodykę edukacji wewnętrznej.

Wszystko to dzięki platformie - COURSAIRS. 

Mobilnej Akademii Edukacji Zespołów


ul. Powstańców Śląskich 108C/2
01-466 Warszawa Polska
+22 436 31 07
member_logo

Helmar jest firmą polską. Od lat reprezentowała w Polsce szwajcarskie firmy pomiarowe, jak: HAEFELY Test AG, Kistler Instrumente AG, i myon AG. Obecnie reprezentuje HAEFELY Test AG, oraz HOCOMA AG. Firma rozwija współpracę także z innymi firmami, tak by zawsze móc zaoferować klientom jak najszersze możliwości wyboru odpowiedniego dla nich sprzętu pomiarowego.


Gen. T. Kutrzeby 10
61-719 Poznań Polska
+48 61 27 11 010
member_logo

Od ponad 20 lat Collegium Da Vinci z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. Proponuje innowacyjne i multidyscyplinarne kierunki studiów dyplomowych i podyplomowych m.in.  w takich obszarach jak marketing, zarządzanie, nowe technologie, projektowanie graficzne, data science, czy urbanistyka. W ofercie CDV znajdują się też studia w języku angielskim, studia i szkolenia dla nauczycieli oraz szkolenia dla biznesu. W celu jak najlepszego dopasowania do potrzeb współczesnego rynku pracy, produkty edukacyjne CDV tworzone są w ścisłej współpracy z firmami i instytucjami partnerskimi.


Słowackiego 200
80-298 Gdańsk Polska
+48 58 348 11 54
member_logo

Głównym przedmiotem działalności Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy są usługi wspomagające dla transportu lotniczego. Celem Spółki jest maksymalizacja jej wartości, rozbudowa siatki połączeń, modernizacja infrastruktury lotniska i zwiększanie jego przepustowości. Port Lotniczy Gdańsk w ruchu regularnym oferuje ponad 70 destynacji, realizowanych przez 12 przewoźników. PLG zachęca także ciekawą ofertą lotów charterowych. Dynamiczny rozwój lotniska w ostatnich latach sprawił, że PLG jest obecnie częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego.Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30