logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Wydarzenie


Targi szwajcarskie
Swissbau
Miejsce: Bazylea
Data: 2020-01-15 15:30 - 19:00


Serdecznie zapraszamy do udziału w roli wystawcy w targach Swissbau. Swissbau to jedne z największych w Europie targi branży budowlanej. Są to targi dwuletnie, a najbliższa edycja odbędzie się już w styczniu 2020 roku.

W trakcie pięciu dni około 100 000 osób odwiedza w Bazylei stoiska niemalże 1100 wystawców, również z Polski. Targi Swissbau stanowią pomost do tego rynku, aż 95% odwiedzających jest zadowolonych, a 80% z nich to profesjonaliści z branży budowlanej.

Targi trwają od 14 do 18 stycznia 2020 r. Towarzyszą im prezentacje oraz prelekcje, w których nie zabraknie możliwości nawiązania wielu cennych kontaktów biznesowych.

Drugiego dnia targów (15.01), we współpracy z Polskim Klastrem Budowlanym i Polską Agencją Inwestycji i Handlu, organizujemy seminarium dla polskich przedsiębiorców z branży budowlanej, dla których Szwajcaria jest ciekawym kierunkiem biznesowym. Program znajdą Państwo poniżej.

Zachęcamy do zapoznania się z załącznikiem, który przedstawia targi Swissbau w liczbach i zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów pod adresem at@swisschamber.pl


Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30